Медотаан

Мешавината од таан и мед е одличен извор на железо, магнезиум, калциум, манган, омега 3 и 6 масни киселин.Оваа природна смеса е одличен извор на витамини, особено оние од групата Е, А и Б, како и минерали и омега 3 и 6 масни киселини. Се препорачува да се консумира наутро на празен стомак.

Цена: 180.0 мкд

Опис на производот:

Пакување: Тегла
Тежина 1000г. /500г. /250г.
(нето и бруто сопакување; може да биде ист производ различно пакување )
Производител: Пчеларник БН с.Дихово Битола
Дата на производство: Август 2020 година
Рок на траење: Неограничен
Специфики на производот: Производот е достапен цела година

Контактирајте нѐ

Е-продавница каде што на едно место можете да најдете млечни и месни производи, вина и деликатеси произведени на традиционален начин во домашни услови од мали домашни производители.

Телефон:

+389 75 457 790

Loading
Вашата порака е успешно испратена. Ви благодариме!