Сирење со тартуф

Биено сирење со црн летен тартуф (tuber aestivium), маслиново масло, мајчина душичка, црн бибер и пиперки.

Цена: 500.0 мкд

Опис на производот:

Идеално мезе кое ги предизвикува сите сетила.
Тартуфот содржи феромони и е многу силен афродизијак

Пакување: тегла
Производител: Sasa Truffles

Контактирајте нѐ

Е-продавница каде што на едно место можете да најдете млечни и месни производи, вина и деликатеси произведени на традиционален начин во домашни услови од мали домашни производители.

Телефон:

+389 75 457 790

Loading
Вашата порака е успешно испратена. Ви благодариме!